200 - 300 Litre et arabası deviricisi

  • 200 - 300 Litre et arabası deviricisi

200 - 300 Litre et arabası deviricisi

Marka:BACK SAVER

Backsaver NT devrilme makinesi, standart DIN9797 200 veya 300 litrelik et arabalarını bir çalışma masası yüksekliğinde boşaltmak üzere tasarlanmıştır.

Sağlık ve gelişmiş üretkenlik: Ağrısız, sızısız kullanım ve yüksek miktarda üretim

NT makinesi, palet krikosu gibi bir arabalık bir ürün alıp boşaltılacak yere kadar taşır, daha sonra ürünboşaltır veya maksimum ayarlama açısına gelene kadar yumuşak bir hareketle eğilir. Manuel kaldırma, çömelme ve bükme artık gerekli olmadığından sırt ağrısı, zorlanma ve yaralanma riski azaltılır. Sağlıklı personel daha mutlu, daha verimli ve üretkendir ve verimlilik maksimum seviyeye çıkmaktadır.

Geliştirilmiş işlem: Daha kolay gıda işleme operasyonları için Backsavers

Üretimi geliştiren ve işyerinde yaralanma riskini azaltacak basit, kullanımı kolay makinelerdir. Makinenin her iki tarafındaki bağımsız kontrollere, gerçek konumundan bağımsız olarak ulaşılabilir; böylece, makineyi çalıştırmak için makinenin etrafında dolaşan fazlalığın ortadan kaldırılması, arıza sürelerinin azaltılması ve gıda işleme tesislerinde çok popüler bir çözüm haline getirilmesi sağlanır.

Güçlü şarj edilebilir pil

Backsaver  şarj edilebilir pillerle güçlendirildiğinden, güç kaynağı konumundan bağımsız olarak iş yerinde her yerde kullanılabilirler. Pil, soğutulmuş alanlarda çalıştırmak için uygundur ve uygun şarj için geceleyin takılabilir. Tam dolu bir pil ile yaklaşık 30 ton ürün idare edebilirsiniz.

Operasyonel emniyet: Yer çekimi uyarı sinyali ile indirme

Diğer Back saver gibi, bu makine, indirme eylemi için yerçekimi kullanan bir hidrolik silindir ile tahrik edilmektedir. Dolayısıyla, çok güvenli çünkü hareketli parçalarının bedensel yaralanma riskini önemli ölçüde azaltır. Daha da fazla güvenlik sağlamak için başkalarını harekete geçiren parçalar hakkında uyaran sesli bir yedekleme sinyali bulunur, bu da çalışma sırasında ekstra dikkat sağlar.

Hijyen ve gıda güvenliği

Back Saver özellikle gıda endüstrisi için geliştirilmiştir. Çalışmaları güvenlidir ve gıda ürünleri ile doğrudan temas için uygundur. Bu makineler, daha kolay temizleme ve yıkama için paslanmaz çeliktir ve elektrikli yıkayıcıların kullanılmasını sağlar. NT, 1990'lı yılların başından beri Hollanda'da üretilmiş, tasarlanmış ve üretilmiştir ve ilk makineler günümüzde hala kullanılmaktadır!

Standart Özelikleri

·         Tek hidrolik silindir

·         Yukarı çıkarken sesli alarmı

·         Ağır hizmet tipi tekerler

·         Güçlü şarj edilebilir pil

·         Her iki tarafın bağımsız kontrolleri

·         basılı tutun düğmeleri (Yukarı / Aşağı)

 

Opsiyonlar

·         Geliştirilmiş ürün akışı için genişletilmiş veya konik boşaltma oluğu

·         Özel arabalar için özelleştirilebilir (DIN 9797 hariç)

·         Yüksek boşaltma yüksekliği

·         Farklı max. Devirme açısı: 100, 110 ve 120 derece

Sabit kullanımı için pille çalışan yerine takılı (400 V)

TEKNİK ÖZELLİKLER
Genişlik 985 mm
Maksimum urun yukleme 400 kg
Yükseklik 970 mm + 250 mm boşaltma hunisi
Uzunluk / yükleyicili 1300 mm

Etiketler: et arabası devirme, 200 litre et arabası asansörü, standart 200 litre et arabası yükleme makinesi, standart 200 litre et arabası boşaltma cihazı