LAKIDIS KARIŞTIRICILI KIYMA MAKİNESİ MG-100

  • LAKIDIS KARIŞTIRICILI KIYMA MAKİNESİ MG-100

LAKIDIS KARIŞTIRICILI KIYMA MAKİNESİ MG-100

Marka:LAKIDIS

Hem mikser hem de öğütme makinesi görevi gören bir ünite; çok az yere ihtiyaç duyması ve alçak besleme noktası ve olağanüstü üretkenliğiyle idealdir. Taze ve donmuş et (- 5C’ye kadar) güçlü motor ve karıştırma kolu sayesinde kolaylıkla işlemden geçirilir. Hem besleme hunisi hem de karıştırma kolu paslanmaz çeliktendir.

Makine karıştırırken, 20 saniyeliğine KARIŞTIRMA KÜREKLERİNİ İLERİ İTER VE GERİ ÇEKER ve besleyici her 20 saniyede 2 saniyeliğine saat yönünün tersine döner. Bu gerçekten çok iyi bir karışım sağlar. Makine eti keserken, BESLEYİCİ saat yönünün tersine dönemez; sadece Karıştırma Koluyla beraber AYNI ANDA saat yönüne döner.

Kapaktan ürün açık ve net şekilde görülebilir; bu da makineyi durdurmadan karıştırma işleminin kontrolünü sağlar. Kullanıcı, makine çalışırken kapağın üzerindeki emniyet deliklerinden ilave maddeler de ekleyebilir.

Karıştırma kolu temizlik için yerinden çıkarılabilir. Makinenin kenar ve arka kapakları bakımı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Kumanda kullanıcı dostudur ve makinenin tamamı AB emniyet ve sağlık talimatlarına uygun olarak yapılmıştır.


TEKNİK ÖZELLİKLER
Tip MG-100
Gerilim TRI, 400 V, 50 HZ
Motor gücü 5,5 kW
Teorik Verim 1000 kg/s
Hazne Kapasitesi 90 lt
Çıkış Çapı Ø 100 mm
Boyutlar
Uzunluk / yükleyicili 104 cm
Genişlik / yükleyicili 68 cm
Yükseklik / yükleyicili 142 cm

Etiketler: Kıyma makinesi, Kıyma makinası, lakidis, 100lük