TEPRO VAKUM PAKETLEME MAKİNESİ PP12

  • TEPRO VAKUM PAKETLEME MAKİNESİ PP12

TEPRO VAKUM PAKETLEME MAKİNESİ PP12

Marka:TEPRO

Standart Özellikler

Vakumlu paketleme, Gıdaların  mikroorganizmaların çoğalmasını ve okside olmasını engeller. Vitaminler, yağlar, doğal pigmentler ve aroma gibi hassas gıda fraksiyonlarını korur. TEPRO paketleme makinelerinden  bazıları değiştirilmiş hava ortamlarında  ambalajlamaya izin verir.  Paketleme sistemi, özellikle hassas ürünler için önerilen veya anaerobik mikroorganizmaların büyüme olasılığı varken. Hermetik sızdırmaz ambalajlar, ürünün kurutulması ve kirlenmeye karşı mükemmel koruma oluşturur. Tepro vakumlu ambalaj makineleri  ürünün hijyenik koşullarda tutma kolaylığı sağlayacak (düz yüzeyler, köşeleri yuvarlatılmış) şekilde yapılmıştır. Her model yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

PP12 vakum paketleme makinesi tek bir bölmesiyle gıda maddeleri ve çeşitli teknik bileşenleri ambalaj için tasarlanmıştır.
Bu tasarım, kümes hayvanları ve balık işleme yanı sıra süt ürünleri (peynir, peynir) ambalaj için de uygundur. Bu yöntemin, aynı zamanda, elektronik bileşenlerin ambalajı için de  efektif olduğu kanıtlanmıştır.

PP12 makine paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu özel bir mikroişlemci ve bir vakum sensörü sayesinde otomatik olarak kontrol edilir.
Kullanımı çok kolaydır ve operasyon paketlenmiş ürünlerin  yükleme ve boşaltma avantajı sağlar.
Bu paketleme makinesi, gıda ambalaj ile ilgili sorunlarla başa çıkmak için tasarlanmış bir vakum pompası ile donatılmıştır.

İsteğe bağlı ekipman

  • Gaz enjeksiyon sistemi

TEKNİK ÖZELLİKLER
Tip PP12
Gerilim 380V 50Hz - 415V 50 Hz
Motor gücü 1,5 kW
Hazne Kapasitesi 500x680x200 mm
Hazne sayısı 1
Kaynak bant sayısı 2
Kaynak bant uzunluğu 480/580/660 mm
Vakum pompası 63 m3/s
Boyutlar 790x710x995 mm
Ağırlık 189 kg

Etiketler: vakumlu paketleme, vakumlama, ambalaj, et paketleme, kıyma paketleme