NADARATOWSKI KARIŞTIRICLI KIYMA MAKİNESİ MG 900/200

  • NADARATOWSKI KARIŞTIRICLI KIYMA MAKİNESİ MG 900/200

NADARATOWSKI KARIŞTIRICLI KIYMA MAKİNESİ MG 900/200

Marka:NADRATOWSKI

N & N Nadratowski karıştırıcıların MG serisi olan Karıştırıcılı kıyma makinesi yenilikçi, pedallı karıştırıcı ve yüksek kalitede kıyma öğütücüsünün kombinasyonu hamburger, kıyma, nuggets, sosis harcı, sucuk harcı, doldurma ve şekillendirme harcı gibi ürünlerin öğütülmesi ve karıştırılması için ideal bir tasarımdır.  Karıştırıcılı kıyma makinemiz tesisinizde yer tassarufu ve ürününüzde tam bir verim sağlar. İnşası kompakt bir makine, tamamen paslanmaz çelik metalden ve kaynak ile tek bir parça hale gelmiştir. Makinenin kendi içinde üç ayrı bölüm mevcuttur. Karıştırma kazanı, motor kutusu, bölme kutusu ile tahrik milleri ve kürekleri bağlayan kavramlar. Bu kutu aynı zamanda mühürlerin kontrolünü sağlar. 

Karıştırma işlemi ayrı yükseklikte yerleştirilmiş pedalların(küreklerin) iç içe dönmesiyle yapılır. Pedallar ayarlanabilir hız ile iki yöne de döndürülebilir. Karıştırma normal basınç altında işleme tabi tutulur. Dikey yükleyici tek panelden kontrol edilebilir ve makineye vidalanmıştır.  Bu makine CE sertifikalıdır ve Avrupa standartlarına göre üretilmiştir. N & N Nadratowski gıda işlem şirketinde EN ISO 9001:2008 yönetim şekli geçerlidir.

 Aşağıdaki kapsam yukarıdaki standart doğrultusunda:

Gıda sanayi ve imalat servisi sertifikaları doğrultusunda TÜV NORD CERT Tetkik ve belgelendirme prosedürleri  ve düzenli gözetim tetkiklerine tabidir..

TEKNİK ÖZELLİKLER
Hiz 16-32 RPM (iki hız)
Kapaklari Acma / Kapama Pnömatik
Maksimum urun yukleme 720 L
Mikser guc 11 kW siemens
Gerilim 230 V 60 HZ
Hazne Kapasitesi 900 L
Rende Çapı Ø 200 mm

Etiketler: karıştırıclı kıyma makinesi, köfte karıştırıcısı, sucuk karıştırıcısı, döner karıştırıcısı