200 - 300 Litre et arabası 1325mm yüksekliğe deviricisi

  • 200 - 300 Litre et arabası 1325mm yüksekliğe deviricisi

200 - 300 Litre et arabası 1325mm yüksekliğe deviricisi

Marka:BACK SAVER

Devirme Yüksekliği: 1325mm 110derece

Backsaver NTLT kaldırma / devrilme makinesi  standart DIN9797 200 veya 300 litrelik et arabalarını standart deviriciden daha yükseğe kaldırıp boşaltacak şekilde tasarlanmıştır. NTLT makinesi, belirli bir yüksekliğe bir arabayı kaldırıp ürünün dışarı boşalması  veya maksimum sete gelene kadar yumuşak bir hareketle eğilmesini mümkün kılan bir (van Oirschot) özel kaldırma ve boşaltma  sistemi ile donatılmıştır. Manuel kaldırma, çömelme ve bükme artık gerekli olmadığından sırt ağrısı, zorlanma ve yaralanma riski azaltılır. Sağlıklı personel daha mutlu, daha verimli ve üretkendir ve verimlilik maksimum seviyeye çıkmaktadır.

Back saver, üretimi geliştiren ve işyerinde yaralanma riskini azaltacak basit, kullanımı kolay makinelerdir. Makinenin her iki tarafındaki bağımsız kontrol ünitesi, gerçek konumundan bağımsız olarak ulaşılabilir, böylece bir masada, proses hattında veya yüksek yüklemeli bir platformda çalışmanızın ideal olmasını sağlar.  Bir bant konveyörüne veya bir vidalı konveyörün haznesine boşaltmak için bir proses hattına kolayca entegre edilebilir. Aynı zamanda Kıyma makineleri, ayırıcılar, Tambur, Küter, enjektörler ve paketleyiciler gibi diğer makineleri doldurmak için de kullanılabilir.

Güçlü şarj edilebilir pil

Backsaver  şarj edilebilir pillerle güçlendirildiğinden, güç kaynağı konumundan bağımsız olarak iş yerinde her yerde kullanılabilirler. Pil, soğutulmuş alanlarda çalıştırmak için uygundur ve uygun şarj için geceleyin takılabilir. Tam dolu bir pil ile yaklaşık 30 ton ürün idare edebilirsiniz.

Operasyonel emniyet: Yer çekimi uyarı sinyali ile indirme

Diğer Back saver gibi, bu makine, indirme eylemi için yerçekimi kullanan bir hidrolik silindir ile tahrik edilmektedir. Dolayısıyla, çok güvenli çünkü hareketli parçalarının bedensel yaralanma riskini önemli ölçüde azaltır. Daha da fazla güvenlik sağlamak için başkalarını harekete geçiren parçalar hakkında uyaran sesli bir yedekleme sinyali bulunur, bu da çalışma sırasında ekstra dikkat sağlar.

Hijyen ve gıda güvenliği

Back Saver özellikle gıda endüstrisi için geliştirilmiştir. Çalışmaları güvenlidir ve gıda ürünleri ile doğrudan temas için uygundur. Bu makineler, daha kolay temizleme ve yıkama için paslanmaz çeliktir ve elektrikli yıkayıcıların kullanılmasını sağlar. NT, 1990'lı yılların başından beri Hollanda'da üretilmiş, tasarlanmış ve üretilmiştir ve ilk makineler günümüzde hala kullanılmaktadır!

Standart Özelikleri

·         İkiz hidrolik silindirler (1 adet kaldırma ve devrilme için)

·         Yukarı kaldırma sesli alarmı

·         LED yanıp sönen ışık ışığı

·         Ağır hizmet tipi tekerler

·         Güçlü şarj edilebilir pil

·         Her iki tarafın bağımsız kontrolleri

·         Basılı tutulan düğmeleri (Yukarı / Aşağı)

Opsiyonlar

  • Geliştirilmiş ürün akışı için genişletilmiş veya konik boşaltma oluğu
  • Özel arabalar için özelleştirilebilir (DIN 9797 hariç)
  • Yüksek boşaltma yüksekliği
  • Farklı max. Devirme açısı: 100, 110 ve 120 derece
  • Sabit kullanımı için pille çalışan yerine takılı (400 V)
TEKNİK ÖZELLİKLER
Genişlik 985 mm
Yükseklik 1325 mm + 250 mm yükleme hunisi
Uzunluk / yükleyicili 1310 mm

Etiketler: standart et araba kaldıraçı, tambur yükleyicisi, kıyma makinesi yükleyicisi, küter yükleyicisi, et yükleme cihazı, standart 200 litre et araba yükleyicisi, et makinaları, et makineleri