200 LİTRE ET ARABASI İSTİFLLEYİCİSİ

  • 200 LİTRE ET ARABASI İSTİFLLEYİCİSİ

200 LİTRE ET ARABASI İSTİFLLEYİCİSİ

Marka:BACK SAVER

Backsaver SNT kaldırma / istifleme makinesi, uzun süre soğutma, asitleme, sertleştirme veya olgunlaşma dönemlerinde depolamak üzere raflara yerleştirilmesi gereken standart DIN9797 200 veya 300 litrelik et arabalarını, kaldırmak için tasarlanmıştır.

Back saver, üretimi geliştiren ve işyerinde yaralanma riskini azaltacak basit, kullanımı kolay makinelerdir. Maksimum kaldırma yüksekliği 1,800 mm olan bu makine, 3 kat daha fazla arabanın depolanmasına olanak tanır ve böylece daha geniş bir çalışma alanı sağlar.

Sadece 300 kg ağırlığındaki bu makine tesisin çevresinde, arabaların içinde bulunduğu ürünlerin bulunduğu yere kolaylıkla taşınabilir. Teleskopik, dikey bir jack sütunu vardır ve bu sayede oldukça kompakt ve kullanımı kolaydır.


Diğer Back saver lar gibi, bu makine, indirme eylemi için yerçekimi kullanan bir hidrolik silindir ile tahrik edilmektedir. Dolayısıyla, çok güvenli çünkü hareketli parçalarının bedensel yaralanma riskini önemli ölçüde azaltır. Daha da fazla güvenlik sağlamak için sesli bir yedek sinyal ve yanıp sönen bir LED sinyal lambası bulunur ve bunlar başkalarını harekete geçiren parçalar hakkında uyarır ve çalışma sırasında ekstra dikkatleri sağlar.

 

 

 

Hijyen ve gıda güvenliği

Backsavers özellikle gıda endüstrisi için geliştirilmiştir. Çalışmaları güvenlidir ve gıda ürünleri ile doğrudan temas için uygundur. Bu makineler, daha kolay temizleme ve yıkama için paslanmaz çeliktir ve elektrikli yıkayıcıların kullanılmasını sağlar. SNT, 2014'ten beri Hollanda'da üretilmiş, tasarlanmış ve üretilmiştir.

Özel makineler: İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde inşa edilmiş bir Backsaver

Backsaver makinesi neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak üretilebilir. Her üretim tesisi farklıdır ve her kullanıcı farklıdır. Yani, Backsaver'ın uyarlanabilirliği bir artı. Özelleştirme olanakları veya mevcut eklentiler ve seçenekler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Genişlik 650 MM
Maksimum urun yukleme 400 kg
Yükseklik 2530 MM
Uzunluk / yükleyicili 1265 MM

Etiketler: et arba istifleyicisi, 200 litre et arabası kaldıraçı, 200 litre et araba yükleyicisi, et arabası asansörü