TEPRO VAKUM PAKETLEME MAKİNESİ PP25

  • TEPRO VAKUM PAKETLEME MAKİNESİ PP25

TEPRO VAKUM PAKETLEME MAKİNESİ PP25

Marka:TEPRO

Standart Özellikler

Vakumlu paketleme, Gıdaların  mikroorganizmaların çoğalmasını ve okside olmasını engeller. Vitaminler, yağlar, doğal pigmentler ve aroma gibi hassas gıda fraksiyonlarını korur. TEPRO paketleme makinelerinden  bazıları değiştirilmiş hava ortamlarında  ambalajlamaya izin verir.  Paketleme sistemi, özellikle hassas ürünler için önerilen veya anaerobik mikroorganizmaların büyüme olasılığı varken. Hermetik sızdırmaz ambalajlar, ürünün kurutulması ve kirlenmeye karşı mükemmel koruma oluşturur. Tepro vakumlu ambalaj makineleri  ürünün hijyenik koşullarda tutma kolaylığı sağlayacak (düz yüzeyler, köşeleri yuvarlatılmış) şekilde yapılmıştır. Her model yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

PP12 vakum paketleme makinesi tek bir bölmesiyle gıda maddeleri ve çeşitli teknik bileşenleri ambalaj için tasarlanmıştır.
Bu tasarım, kümes hayvanları ve balık işleme yanı sıra süt ürünleri (peynir, peynir) ambalaj için de uygundur. Bu yöntemin, aynı zamanda, elektronik bileşenlerin ambalajı için de  efektif olduğu kanıtlanmıştır.

PP25 makine paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu özel bir mikroişlemci ve bir vakum sensörü sayesinde otomatik olarak kontrol edilir.
Kullanımı çok kolaydır ve operasyon paketlenmiş ürünlerin  yükleme ve boşaltma avantajı sağlar.
Bu paketleme makinesi, gıda ambalaj ile ilgili sorunlarla başa çıkmak için tasarlanmış bir vakum pompası ile donatılmıştır.

  • Gaz enjeksiyon sistemi
  • Yumuşak havalandırma
  • Kesme sistemi

TEKNİK ÖZELLİKLER
Tip PP25
Gerilim 400V 50Hz
Motor gücü 3 kW
Hazne Kapasitesi 780x780x225 mm
Hazne sayısı 2
Kaynak bant sayısı 2 x 2
Kaynak bant uzunluğu 650 mm
Vakum pompası 100 m3/s
Boyutlar 1690x1000x1065 mm
Ağırlık 495 kg