VARİL DEVİRME VE BOŞALTMA ASANSÖRÜ

  • VARİL DEVİRME VE BOŞALTMA ASANSÖRÜ

VARİL DEVİRME VE BOŞALTMA ASANSÖRÜ

Marka:BACK SAVER

DEVİRME  yüksekliği 1000mm

Backsaver BRL devirme makinesi variller,fıçı veya silindir şeklindeki kapların boşaltılması için tasarlanmıştır.

Üretiminizi geliştirin: Back Saver’ı üretiminizi kolaylaştırmak için idealdir.

Back Saver, üretimi geliştiren ve işyerinde yaralanma riskini azaltacak basit, kullanımı kolay makinelerdir. Makinenin her iki tarafındaki bağımsız kontrollere, gerçek konumundan bağımsız olarak ulaşılabilir; böylece, makineyi çalıştırmak için makinenin etrafında dolaşan ekstra süreleri ortadan kaldırarak, duruş sürelerini azaltır ve gıda işleme tesislerinde çok popüler bir çözüm haline getirir.

Sağlık için  ve gelişmiş üretkenlik için

Fıçı (Varil) dolusu ürün (bağırsak, sebze, salamura edilmiş gıda ürünleri, sos veya diğer bileşenler) Deviricinin üzerine kaydırılır ve tesisin etrafından boşaltılması gereken yere taşınır. Yük daha sonra ürün boşaltmaya veya istenilen maksimum ayarlama açısına gelene kadar yumuşak bir hareketle eğilir. Manuel kaldırma, çömelme ve bükme artık gerekli olmadığından sırt ağrısı, zorlanma ve yaralanma riski azaltılır. Sağlıklı personel daha mutlu, daha verimli ve üretkendir ve verimlilik maksimum seviyeye çıkmaktadır.

Güçlü şarj edilebilir pil

Backsaver  şarj edilebilir pillerle güçlendirildiğinden, güç kaynağı konumundan bağımsız olarak iş yerinde her yerde kullanılabilirler. Pil, soğutulmuş alanlarda çalıştırmak için uygundur ve uygun şarj için geceleyin takılabilir. Tam dolu bir pil ile yaklaşık 30 ton ürün idare edebilirsiniz.

Operasyonel emniyet: Yer çekimi uyarı sinyali ile indirme

Diğer Back saver gibi, bu makine, indirme eylemi için yerçekimi kullanan bir hidrolik silindir ile tahrik edilmektedir. Dolayısıyla, çok güvenli çünkü hareketli parçalarının bedensel yaralanma riskini önemli ölçüde azaltır. Daha da fazla güvenlik sağlamak için başkalarını harekete geçiren parçalar hakkında uyaran sesli bir yedekleme sinyali bulunur, bu da çalışma sırasında ekstra dikkat sağlar.

Hijyen ve gıda güvenliği

Back Saver özellikle gıda endüstrisi için geliştirilmiştir. Çalışmaları güvenlidir ve gıda ürünleri ile doğrudan temas için uygundur. Bu makineler, daha kolay temizleme ve yıkama için paslanmaz çeliktir ve elektrikli yıkayıcıların kullanılmasını sağlar. NT, 1990'lı yılların başından beri Hollanda'da üretilmiş, tasarlanmış ve üretilmiştir ve ilk makineler günümüzde hala kullanılmaktadır!

Standart Özelikleri

·         Tek hidrolik silindir

·         Yukarı çıkarken sesli alarmı

·         Ağır hizmet tipi tekerler

·         Güçlü şarj edilebilir pil

·         Her iki tarafın bağımsız kontrolleri

·         basılı tutun düğmeleri (Yukarı / Aşağı)

 

Opsiyonlar

·         Geliştirilmiş ürün akışı için genişletilmiş veya konik boşaltma oluğu

·         Özel arabalar için özelleştirilebilir (DIN 9797 hariç)

·         Yüksek boşaltma yüksekliği

·         Farklı max. Devirme açısı: 100, 110 ve 120 derece

·         Sabit kullanımı için pille çalışan yerine takılı (400 V)

TEKNİK ÖZELLİKLER
Genişlik 985 MM
Maksimum urun yukleme 400 KG
Yükseklik 1000 MM + VARİL
Uzunluk / yükleyicili 1300 MM

Etiketler: varil yükleme asansörü, fıçı yükleme asansörü-kaldıraç, yükleyici, fıçı taşıma devirme, yükleme asansörü, boşaltma asansörü,