LAKIDIS KÖFTE HAMBURGER MAKİNASI FR-200

  • LAKIDIS KÖFTE HAMBURGER MAKİNASI FR-200

LAKIDIS KÖFTE HAMBURGER MAKİNASI FR-200

Marka:LAKIDIS
FR-200, Et ve diğergıda ürünleri için Otomatik Hamburger Şekillendirme Makinesi. 40 litrelik hazneyeve 800mm x 200mm ölçüsünde paslanmaz çelikten bir taşıyıcı banda sahiptir;frenli 4 adet döner tekerleği mevcuttur.
İki inverter aracılığıyla makinenin vuruş hızı kontrol edilmektedir. Makine dakikada 15-30 vuruş gücüne sahiptir; yani saatte 1800 hamburgerüretebilmektedir.
Yeni model makinemizin gelişmiş teknolojik özeliği iki ayrı inverterli motorla çalışmaktadır.
Bu yeni çalışma tarzı hamurun ezilmesini önler. Et hamurunu yeni model, makinemizde paletli rotorla adım-adım olarak doldurulur ve aynı makine kontrol panelden ayarlanıp dolum makinesi olarak çalışır
Makinenin et ürünlerine verdiği şekillerin geometrisi, kalınlık ve ağırlıkta çeşitlilik gösterir. Hamburger şekillendirme levhası gıda ürünlerine uygun plastikten yapılmıştır ve kalınlığı en fazla 16 mm olmak üzere 620x180 ebatlarındadır.
Müşterilerimizin özel isteğine üzerine makineye köfte şekillendirmek için özel bir sistem yerleştirilebilir; bu şekilde köftelere ihtiyaca göre, otomatik olarak istenen ağırlık ve kalınlık verilebilir.

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
Motor gücü 2x1,5 hp
Hazne Kapasitesi 40 l
Vuruş 37 / dk
Uzunluk / yükleyicili 76 cm
Genişlik / yükleyicili 128 cm + bant genişliği 66 cm
Yükseklik / yükleyicili 167 cm
Ağırlık 230 kg

Etiketler: Köfte makinesi, kofte makinesi, kofte sekilendirme makinesi, hamburger şekilendirme makinesi, hamburger sekilendirme, hamburger şekilendirme, köfte şekilendirme, kofte sekilendirme, köfte formlama