MAM SERİSİ KARIŞTIRICI-MASAJCI TAMBUR MAM-600

  • MAM SERİSİ KARIŞTIRICI-MASAJCI TAMBUR MAM-600

MAM SERİSİ KARIŞTIRICI-MASAJCI TAMBUR MAM-600

Marka:NOWICKI
Uygulama

Et işleme fabrikaları, kasap, şarküteri, süt ürünleri, hazır yemek, gıda işleme fabrikaları ve tüm gıda üreticilerinin kullanımı için tasarlanmış; karıştırmak, marine etmek, çok hızlı bir şekilde masaj yapmak ve farklı ürünler elde etmek için idealdir.
Mixer- Massager gruplar halinde farklı türleri işleyebilir.Bütün kasları içeren bu et (jambon, fileto, tavuk göğsü) farklı türde küçük parçalardan oluşmaktadır.
Mixer-Massager ayrıca kuru malzemeye dayalı ürünleri karıştırmak amaçlı olarak da kullanılabilir.Baharat, hububatlar, farklı türde soslar, salatalar, meyve ve sebzeler..

Standart Donanımları
  • Tambur kılıfı doğrudan tam entegre soğutma sistemi soğutucusuna sebep olur.
  • Tamburun tüm yapısı yalıtılmıştır.(Alt kısmı da dahil olmak üzere) Böylece c/w güçlü ve etkili soğutma ünitesi operatörün süreç performansı üzerinde gerçek kontrol sağlayarak tüm sıcaklıK şartlarına hem hızlı ısı düzenleme hem de hassas uyum sağlar.
  • Enerji kayıpları minimalize edilir.
  • Tambur içindeki iki çalışma kolunu ayarlayın. Onların özel şekli, ezme ve narin et parçalarının hamurlaştırma olmadan hem partilerin farklı karıştırması hem de masajını sağlar.
  • Bir kol sadece masaj yapmak için kullanılır. İkisi ise karıştırma içindir.
  • Tamamiyle entegre edilmiş hidrolik yükleyiciler 2 tane 200 litre euro kutulara ayrılmıştır.Yükleme ve boşaltma işlemleri otomatik olarak yapılır.
  • Vana teknolojik programın yürütülmesi sırasında marine hem de diğer temizleme soslar hijyen kaynağı sağlayan kapak üzerinde bulunmaktadır.
  • Kararlı, dayanıklı ve kompakt yapıları mixer-massager için uzun bir üretim ömrü garanti eder. Çatlama, bükülme ve titreme yapma gibi bir sorunu yok. Makine sessiz çalışır.


Kontrol Sistemi

Pürüzsüz düzenlemesi hem de sürecin tüm parametrelerinin kontrolü için 'dokunmatik ekran' paneli ile çok fonksiyonlu bilgisayar kontrolü. 30'a kadar programları kolayca programlanabilir - her biri 20 değişik adımdan oluşur. dokunmatik panel' çalışması gerçekten kolay. HACCP sistemi tarafından gerekli tüm veriler kolayca kaydedilebilir hem de belgelenebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Tip MAM-600
Gerilim TRI, 400V 50 Hz
Motor gücü ~7,8W
Hazne Kapasitesi 600 dm3
Kapasite ~450 kg
Boyutlar
Uzunluk / yükleyicili 2280 mm
Genişlik / yükleyicili 1595 mm
Yükseklik / yükleyicili 2150 mm
Ağırlık 1900 kg